Kybernetická kriminalita – Cyber crime
15.08.2019

Kybernetická trestná činnost je společensky škodlivé jednání útočící na počítačový systém nebo na jiný objekt za výrazného užití počítačového systému, ale též kybernetická šikana, počítačová šikana či cyberbullying. V rámci naší činnosti věnujeme pozornost těmto tématům i s ohledem na kyberšikanu a dalším společenským tématům. Zajišťujeme školení a preventivní činnost pro soukromé a veřejnoprávní subjekty.

Ochrana měkkých cílů
12.12.2018

Nově provádíme pro soukromé a veřejnoprávní subjekty školení problematiky ochrany měkkých cílů: “měkké cíle“ (soft targets) označení je bezpečnostní komunitou používáno pro označení míst s vysokou koncentrací osob a nízkou úrovní zabezpečení proti násilným útokům, která jsou pro tuto svou charakteristiku vybírány zejména v poslední době jako cíl takovýchto útoků, typicky útoků teroristických.  Naproti tomu hard targets – tvrdé cíle, kterými jsou

Utlumujeme činnost floristiky
01.03.2017

Jelikož se činnost floristiky významně rozšiřuje, ale zároveň je hodně mimo náš obor, rozhodli jsme se převést významnou část mimo naši strukturu. Hlavní část nyní bude zajišťovat naše paní jednatelka Lucie Petržílková se značkou „Levandule Petržílka“ v rámci své podnikatelské činnosti. Přejeme ji tímto hodně obchodních úspěchů a duševní rovnováhy. 🍀💜

Školení první pomoci
15.05.2016

Nově poskytujeme školení první pomoci pro laiky i organizace v rámci urgentní medicíny se zaměřením na: resuscitace – kardiopulmonální resuscitace (KPR) zástava masivního krvácení zranění, vdechnutí cizího tělesa, popáleniny, šokové stavy, kolaps; jakékoliv stavy, kdy postižený ztrácí dědomí psychická podpora, zajištění tepelného komfortu, zajištění bezpečnosti vlastní/pacienta na prvním místě však vlastní bezpečnost!§!

Facebook profil
20.04.2016

V roce 2016 jsme uvedli v život profil na sociální síti facebook a též instagram –  levandulepetrzilka.

Aktuální nabídka levandule
20.04.2016

Nově nás najdete na webových stránkách věnovaných výhradně floristice respektive LEVANDULI. www.levandulepetrzilka.cz  

Autodoprava vlekem do 2 t
29.04.2014

V rámci sekce „realitní činnost“ – správa nemovitostí poskytujeme nově od 25.4.2014 odvoz a dovoz zahradních materiálů, zboží, odpadů do hmotnosti 2 t. Především se jedná o dovoz písků, štěrků, zeminy, dřeva, kůry. Též odvoz zahradních odpadů, trávy, materiálu. V individuálních případech jsme schopni přepravit vlekem i vaše vozidla, motocykly, čtyřkolky apod. Možno využít našeho řidiče s výkonným vozidlem pro tažení vašeho vleku do 3,5

Levandule 2014
05.04.2014

05.04.2014 Letos očekáváme vyšší sklizeň levandule než v minulých letech. Více jak ½ čerstvě sklizené levandule jej již rezervovaná pro stále zákazníky a odběratele. Přesto budeme mít dostatek i pro zájemce z Fléru a další zákazníky. Letos sklízíme na poli: Lipovka u Deštné, oblast Mělnicka a Kokořínska.

Rekonstrukce toalet
05.04.2014

V únoru 2014 byla ukončena rekonstrukce toalet hlavní budovy objektu Bezručova 187. Nyní jsou ve voňavém prostředí WC k dispozici pravidelně doplňované toaletní potřeby. Došlo k výměně keramiky, rekonstruované odpadní vedení, doplněna automatická elektroinstalace a splachovače.

Spustili jsme nové internetové stránky
02.04.2013

Pro zkvalitnění našich služeb a pro lepší komunikaci s Vámi, jsme dnes spoustili nové internetové stránky naší společnosti.

Zavolejte