V oblasti realit se zabýváme pronájmem, koupí a prodejem nemovitostí a pozemků. Specializujeme se na nebytové prostory a rekreační objekty. Zajišťujeme v této oblasti poradenskou činnost, správu nemovitostí tzv. facility management, rekonstrukce a stavební práce. Pokud nás budete kontaktovat, zašleme vám nezávaznou nabídku ihned na váš email.

Pronájem a správa objektu Mělník, Bezručova 187

reality-ilu1

Jedná se o jednopatrovou administrativní budovu, postavenou v roce 1982 jako sídlo autoškoly a sportovně zájmových sdružení. Aktuálně je ve vlastnictví Sdružení sportovních svazů ČR, které ji pronajímá od roku 1992 naší společnosti. Mimo kancelářských prostor v objektu dále naleznete garážové a dílenské prostory, automyčku s ručním mytím a parkovací plochy v uzavřeném areálu. V hlavní budově je k dispozici cca 30 kancelářských prostor a skladů, z vnitřní strany objektu přístupné dílenské prostory. Objekt je přístupný 24 hodin denně, na každém patře je sociální zařízení, parkování možné na vyhrazených místech uvnitř objektu.
Aktuálně je v dlouhodobém nájmu autoškola Krejča, psychiatrická ambulance MUDr. Matláková a MUDr. Široká, stavební firma Rytmel trading, autodílna Bělík & Rameš, školící a finanční společnosti Mavo, Obslužná společnost, S-COMP Centre CZ, automyčka Petr Prokeš, ORIGO autosklo a další.
Rádi vás přivítáme mezi sebe.
Volné kanceláře: Prostory: Nájemné:

Pronájem rekreačních objektů

reality-ilu2

Odpočinek je v této rušné a hektické době nutností. Nabízíme pronájem rekreačních objektů v chráněné krajinné oblasti Kokořínska, přímo v obci Kokořínský důl, v blízkosti hradu Kokořín. Potřebujete se vzdálit od všedních a rušných dnů? Přijeďte do prostředí s možností turistického vyžití v krásné přírodě lesů, rybníků a skal. Aktuální nabídka na vyžádání.

Volné objekty: Prostory: Nájemné:

Služby facility management

Nově poskytujeme v rámci facility management – podpůrné služby údržby nemovitostí:

– údržba okrasných zahrad, hřišť, parků -> zprostředkování projektů – poradenská činnost tvorby zahrad, závlah, zakládání trávníků

– údržba trávníků -> sečení, mulčování, provzdušňování, odstranění mechu a suché trávy (sečení již od 1,-Kč/m2)

John Deere na úpravu zahrad

John Deere na úpravu zahrad

– odvoz/dovoz zahradních materiálů, zboží, odpadů do hmotnosti 2 t. Především se jedná o dovoz písků, štěrků, zeminy, dřeva, kůry. Též odvoz zahradních odpadů, trávy, materiálu. V individuálních případech jsme schopni přepravit vlekem i vaše vozidla, motocykly, čtyřkolky, malotraktory, sekačky, bagry, stroje apod. do 2 tun.

Valník do 2,5 t

Valník do 2,5 t

Odvoz zásypových materiálů

Odvoz zásypových materiálů

Zpracujeme vždy individuální, cenově přijatelnou nabídku.

Zavolejte